Radni Gminy Wiskitki – VIII kadencji

Edward Majewski Majewski Edward Józef

Okręg Wyborczy nr 1
Stare Kozłowice

KWW Wspólnota Obywatelska

Agnieszka Smigiera Śmigiera Agnieszka Marzena

Okręg Wyborczy nr 2
Feliksów, Nowe Kozłowice

KWW Wspólnota Obywatelska

Leszek Kopczewski Kopczewski Leszek Grzegorz

Okręg Wyborczy nr 3
Jesionka ulice: Aleja Partyzantów nr 1 – 26, Brzozowa, Cicha, Długa od nr 21 do końca i od nr 34 do końca, Graniczna, Krótka, Lipowa, Ogrodowa, Piaskowa, Piękna, Przemysłowa, Przejazdowa od nr 1 – 19 i od nr 2 – 24, Rzeczna, Słoneczna, Sosnowa, Strażacka, Środkowa, Świerkowa, Topolowa, Więckowskiego, Wiśniowa, Czesława Wójcika

KWW Wspólnota Obywatelska 

Marek Bednarek Bednarek Marek

Okręg wyborczy nr 4
Jesionka: Aleja Partyzantów nr 26A do końca, Długa od nr 1 – 19 i nr 2 – 32, Dębowa, Ekologów, Józefa Kapuścińskiego, Jodłowa, Kolejowa, Kościelna, Leśna, Majowa, Przejazdowa od nr 19A do końca i od nr 24A do końca, Spacerowa, Sucha, Wąska, Wschodnia, Wspólna

KWW Nasza Gmina Wiskitki

???????????????????????????????????? Dziemiańczyk Paweł

Okręg Wyborczy nr 5
Franciszków

KWW Nasza Gmina Wiskitki

Tomasz Pawlowski Pawłowski Tomasz

Okręg Wyborczy nr 6
Cyganka; Guzów; Janówek; Nowy Oryszew

KWW Tomasza Pawłowskiego

Andrzej Ciesielski Ciesielski Andrzej Wojciech

Okręg wyborczy nr 7
Guzów-Osada

KWW Nasza Gmina Wiskitki

Dorota Jakubiak Jakubiak Dorota Zofia

Okręg Wyborczy nr 8
Aleksandrów; Czerwona Niwa; Czerwona Niwa-Parcel; Różanów

KWW Nasza Gmina Wiskitki

Anna Dabrowska Dąbrowska Anna Wioletta

Okręg Wyborczy nr 9
Babskie Budy; Wola Miedniewska; Starowiskitki; Starowiskitki-Parcel; Morgi

KWW Wspólnota Obywatelska

Tomasz Skop Skop Tomasz

Okręg Wyborczy nr 10
Miedniewice; Kamionka; Nowa Wieś; Popielarnia

KWW Wspólnota Obywatelska

marzena Pachnik Pachnik Marzena

Okręg Wyborczy nr 11
Łubno; Antoniew; Prościeniec; Smolarnia; Hipolitów

Komitet Wyborczy PSL

Krzysztof Dziubinski Dziubiński Krzysztof

Okręg Wyborczy nr 12
Działki; Józefów; Sokule; Tomaszew

KWW Nasza Gmina Wiskitki

Jacek Wawrzyniak Wawrzyniak Jacek Roman 

Okręg Wyborczy nr 13
Duninopol, Podbuszyce, Oryszew-Osada, Podoryszew, Stara Wieś, Nowy Drzewicz, Stary Drzewicz

KWW Wspólnota Obywatelska

Hanna Lipinska Lipińska Hanna

Okręg Wyborczy nr 14
Wiskitki: Błońska, Chemików, Kulinarna, Pańska, Plac Wolności, Strażacka, Topiel,  Zagródź, Spacerowa, Targowa, Lawendowa, Wiosenna

KWW SLD Lewica Razem

Kamil Michalczyk Michalczyk Kamil Michał

Okręg Wyborczy nr 15
Wiskitki: Armii Krajowej, Cegielnia, Edwarda Sokołowskiego, Guzowska, Kościuszki, Lniana, Ogrodowa, Rodzinna, Spółdzielcza, Wspólna, Zacisze,   Żyrardowska, Słoneczna, Krótka, Olszynowa, Świerkowa

KWW Nasza Gmina Wiskitki

 

Fot. Włodzimierz Szczepański

Skip to content