Granty przyznane

Dziś w siedzibie Lokalnej Grupy Działania Kraina Rawki, w skład której wchodzi gmina Wiskitki, odbyło się posiedzenie Członków Rady Stowarzyszenia. Posiedzenie w całości poświęcone było ocenie i wyborowi wniosków do finansowania w ramach działania „Granty Krainy Rawki”. Z naszej gminy dofinansowanie otrzymały cztery projekty.

Granty Krainy Rawki to działanie LGD Kraina Rawki które cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców gminy Wiskitki. (Więcej na temat grantów przeczytasz tu >>>>) W każdym z dotychczasowych rozdań środków wpływało po kilka pomysłów. Nie inaczej było i tym razem mieszkańcy naszej gminy złożyli w sumie 9 wniosków, które opiewały na łączną kwotę 36 tys. złotych. Przed Radą Stowarzyszenia stało więc nie lada wyzwanie aby z pośród tych propozycji wybrać te najlepsze i rozdzielić dostępne 10 tys. zł.

Spośród 9 złożonych propozycji działań, cztery otrzymały najwyższą punktacje i to między nie została podzielona kwota przeznaczona na granty w naszej gminie. Szczegóły zamieszczamy w tabeli poniżej.

lista_wnioskow_wybranych_do_finansowania_w_ramach_dzialania__granty_krainy_rawki_-page-002

Czekamy na kolejne i udane realizacje pomysłów mieszkańców na naszym terenie i przypominamy następne rozdanie Grantów Krainy Rawki na wiosnę przyszłego roku.

Skip to content