Aktywnie we Franciszkowie

W minionym tygodniu, społeczność szkoły we Franciszkowie, dostarczyła swym bliskim całą masę wzruszeń. W środę uczniowie klasy 0 oraz „5-latki” zaprosili na Jasełka.  Czwartek upłynął w niezwykle wesołej atmosferze zabawy choinkowej, natomiast w piątek bohaterami byli Babcie i Dziadkowie – gdyż tego dnia obchodzono właśnie ich święto.

W środę 23 stycznia uczniowie klasy 0 oraz grupa „pięciolatków” przywrócili atmosferę minionych świąt prezentując swym bliskim „Jasełka”. Dzieci przygotowane przez Panie Aleksandrę Dziedzic oraz Annę Kopeć zaprezentowały całą masę talentów zarówno wokalnych jak i recytatorskich.

W czwartek, od wczesnych godzin odbywała się zabawa choinkowa. Ze względów organizacyjnych dzieci podzielono na dwie grupy. Od godziny 10 bawiły się uczniowie klas młodszych, natomiast od godziny 12 parkiet należał do uczniów klas IV – VIII. Zabawę prowadziła i iście mistrzowskim stylu Anna Sajak, przy pomocy uczennic starszych klas. Dzieci prezentowały swoje niezwykle oryginalne stroje, bawiąc się przy dźwiękach znanych i lubianych przebojów, które serwował również uczeń tejże szkoły – Tomek Oziębły.

W piątek  w sali gimnastycznej Szkoły we Franciszkowie tłumnie zgromadzili się bohaterowie tego dnia – Babcie i Dziadkowie. Program artystyczny w wykonaniu uczniów klas 0, I, II oraz III dostarczył zebranym całą masę radości i wzruszeń.

Ostatnie dni przed trwającymi feriami zimowymi, były dla nauczycieli oraz społeczności Szkoły we Franciszkowie z pewnością niezwykle pracowite. Jednak ogrom radości, zadowolenia i wzruszeń, które zaserwowali zarówno swym uczniom jak i zaproszonym gościom zostanie w ich pamięci na długie miesiące.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

[Best_Wordpress_Gallery id=”244″ gal_title=”Aktywnie we Franciszkowie”]

Skip to content