“Chcemy wiedzieć więcej… o rocznym programie współpracy” Spotkanie online dla NGO

Szanowni Państwo, 

Samorząd Województwa Mazowieckiego rozpoczął prace nad rocznym programem współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2025. W związku z tym Federacja Mazowia oraz Biuro Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich Urzędu Marszałkowskiego organizują spotkanie z Sarą Michalską, Pełnomocniczką Marszałka Województwa ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz Marzeną Kuchtą, pracowniczką Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich, która koordynuje proces konsultacji i prac nad tym dokumentem!

Serdecznie zapraszamy lokalnych działaczy i działaczki z województwa mazowieckiego, ale także urzędników i urzędniczki współpracujących z organizacjami pozarządowymi, byście zobaczyli inne rozwiązania.

Spotkanie odbędzie się 2 lipca, we wtorek o 18.00 na Facebooku Federacji Mazowia.
Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.
Spotkanie będzie nagrane i będzie można je odtworzyć w przyszłości.

Prowadzący postarają się odpowiedzieć na pytania:
 czym jest roczny program współpracy z ngo?
 jakie uwagi możecie składać do programu?
 w jaki sposób składać uwagi do programu?
 czy zgłaszanie uwag ma sens?
 jaki jest harmonogram prac nad programem?
I JAKIE PLANY NA WSPÓŁPRACĘ Z NGO NA 2025 MA SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO?

Działanie sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

“Chcemy wiedzieć więcej… o rocznym programie współpracy”. Spotkanie w formie online odbędzie się we wtorek, 2 lipca o godzinie 18.00 i będzie tłumaczone na Polski Język Migowy. 

Oto link do wydarzenia na facebooku, gdzie webinarium będzie transmitowane: https://www.facebook.com/events/1608768129917094/

Skip to content