Dzień ze Świętym Mikołajem

W tym roku w auli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiskitkach odbyło się spotkanie noworoczne dla dzieci z terenu gminy Wiskitki. W zabawie poświątecznej uczestniczyło kilkadziesiąt dzieci wraz z opiekunami. Na spotkanie zostało zaproszonych 55 dzieci w tym dzieci z niepełnosprawnością Niespodzianką dla uczestników zabawy były odwiedziny długo oczekiwanego gościa – Świętego Mikołaja, który podarował dzieciom prezenty.

Gospodarzem tej uroczystości był: Wójt Gminy Wiskitki Rafał Mitura.

Organizatorzy – pracownicy socjalni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiskitkach zapewnili swoim gościom dobrą muzykę, zabawę, a także słodki poczęstunek i zaprosili św. Mikołaja.

Animatorzy zapewnili dzieciom różne atrakcje, zabawa trwała przez blisko trzy godziny, w tym czasie malowano dziecięce buzie, były różne gry, konkursy i rozdawano słodycze. Dla dzieci i ich opiekunów przygotowano słodki poczęstunek, a punktem kulminacyjnym było spotkanie dzieci z św. Mikołajem. Dzieci z radością przeglądały otrzymane od św. Mikołaja kolorowe prezenty pełne zabawek i słodyczy. Zabawa odbyła się w miłej, radosnej i świątecznej atmosferze. Pogoda dopisała, humory też, więc i zabawa była znakomita co widać na poniższych zdjęciach. 

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”246″ gal_title=”Święty Mikołaj GOPS 2019″]

 

Skip to content