Jak zostać odbiorcą gazu?

Szanowni Państwo, 
w związku z licznymi pytaniami i zamieszaniem informacyjnym, jakie pojawiło się w kwestii przyłączenia do sieci gazowej, poniżej publikujemy link do artykułu na stronie firmy SIME, w którym krok po kroku jest opisana cała procedura.

Uprzejmie przypominamy:

CO NALEŻY ZROBIĆ ABYŚCIE MOGLI PAŃSTWO CIESZYĆ SIĘ GAZEM W SWOIM DOMU?

1. Należy pobrać ze strony SIME Polska lub odebrać osobiście w Biurze Obsługi Klienta w Sochaczewie, a następnie wypełnić, formularz Wniosku o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej.

2. UWAGA! Do wniosku należy dołączyć: 
– mapę geodezyjną do celów opiniodawczych,
– oświadczenie o posiadaniu tytułu prawnego do korzystania z obiektu, do którego gaz będzie dostarczany, lub nieruchomości, na której obiekt się znajduje (np. własność, współwłasność, użytkowanie wieczyste, spółdzielcze prawo do lokalu, dzierżawa, najem).
3. Należy złożyć dokumenty osobiście w Biurze Obsługi Klienta (BOK) w Sochaczewie lub przesłać listownie na adres BOK.

Adres biura to: ul. 1-go Maja 18, 96-500 Sochaczew

Merytoryczną pomocą służą pracownicy Biura Obsługi Klienta oraz Biura Technicznego SIME Polska.

info@simepolska.pl
+48 22 10 25 300

Ponadto niektórzy instalatorzy mają w swojej ofercie nie tylko budowę instalacji i montaż kotła, ale i załatwianie formalności „pod klucz”.

Prosimy pamiętać, że uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych i uzgodnień niezbędnych do realizacji inwestycji polegającej na budowie wewnętrznej instalacji gazowej może trwać od 3 do 6 miesięcy. Dlatego o złożeniu wniosku nalęzy pomyśleć odpowiednio wcześnie.

UWAGA! Urząd Gminy nie jest inwestorem, w związku z powyższym nie może przyjmować wniosków.

Aby zapoznać sie z procedurą prosimy kliknąć TUTAJ 

Skip to content