“Kreator Przedsiębiorczości” w gminie Wiskitki

Lokalna Grupa Działania „Kraina Rawki” kreuje przedsiębiorczość i zaprasza do współpracy!

W imieniu LGD zapraszamy do udziału w projekcie pn.”Kreator Przedsiębiorczości”. To międzynarodowy projekt współpracy, który realizowany jest z 20 lokalnymi grupami działania z całej Polski! 

Celem projektu jest wzrost wiedzy na temat przedsiębiorczości wśród dzieci w wieku przedszkolnym  i uczniów szkół podstawowych, wymiana doświadczeń w zakresie rozwijania przedsiębiorczości, poprawa jakości funkcjonowania przedsiębiorstw jak również podmiotów otoczenia biznesu oraz organizacji skupionych wokół projektu. 

W ramach projektu Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania “Kraina Rawki” będzie realizować działania związane z Laboratorium Przedsiębiorczości oraz utworzy Lokalne Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. Ponadto, planowany jest szereg działań skierowanych do dzieci, szkół, osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych.

I to wszystko… za darmo!

Zapraszamy do udziału w rekrutacji oraz do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się  w najbliższy poniedziałek 24 września 2018 r. o godz. 14.00 w  sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wiskitkach.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel 46 814 5018, kom. 695700565, na stronie www.krainarawki.eu oraz mailowo marta.dudek@krainarawki.eu

 

Kreator Przedsiebiorczości

 

 

Skip to content