Pokazali swoje ogrody!

W dniach 26 -27 czerwca br. komisja konkursowa z ogromną przyjemnością oglądała ogrody zgłoszone do konkursu „Pokaż swój ogród”.  Do konkursu organizowanego wspólnie przez Gminę Wiskitki, Starostwo Powiatowe w Żyrardowie oraz Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Bielice łącznie zgłoszono 20 ogrodów z miejscowości: Jesionka, Franciszków, Antoniew, Kamionka, Wola Miedniewska, Cyganka, Janówek, Starowiskitki Parcel, Guzów, Aleksandrów, Nowy Oryszew, Oryszew Osada, Duninpol, Stary Drzewicz i Feliksów. 

Wszystkie ogrody urzekały oryginalnością i dbałością o estetykę jednakże co najbardziej było odczuwalne, to ogromne serce i miłość właścicieli  do każdej posadzonej i pielęgnowanej przez nich rośliny.

Członkowie komisji w składzie: pan Andrzej Ciołkowski – Pełnomocnik ds. Społeczeństwa Informacyjnego w Starostwie Powiatowym w Żyrardowie, pani Jolanta Miazek – Starszy Doradca w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Bielice, Powiatowy Zespół Doradców Rolnych w Żyrardowie, pani Anna Smolarek – Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiskitkach oraz pani Agnieszka Mrówczyńska – Inspektor ds. promocji i kultury w Urzędzie Gminy Wiskitki będą mieli nie lada kłopot aby wybrać te najładniejsze.

Oficjalne ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród będzie miało podczas Dożynek Gminno-Powiatowych w dniu 20 sierpnia br. w Miedniewicach.

Zapraszamy!

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”76″ gal_title=”Pokaż swój ogród 2017″]

Skip to content