Ruszyły zajęcia dla dzieci

W szkołach na terenie Gminy Wiskitki rozpoczynają się dodatkowe zajęcia dla dzieci. To jednak nie wszystko. Rusza Kids Club Wiskitki w budynku dawnej szkoły podstawowej w Wiskitkach.

Z inicjatywy Burmistrza Miasta i Gminy Wiskitki – Rafała Mitury stworzone zostały miejsca spotkań i zabaw dla dzieci.

Chcemy by stały się dla dzieci alternatywą na spędzania wolnego czasu – mówi burmistrz.

Zajęcia odbywać się będą w budynkach szkół w Miedniewicach, Guzowie, Franciszkowie i Wiskitkach oraz budynku dawnej szkoły podstawowej w Wiskitkach. Koszt udziału w zajęciach to symboliczna kwota 10 zł za miesiąc. Ich częstotliwość uzależniona będzie od liczby chętnych. Wszystkie pozostałe koszty związane z prowadzeniem zajęć zostaną pokryte z budżetu Gminy Wiskitki.

Zajęcia w ramach Kids Club Wiskitki to 10 zł za tydzień. Tutaj startujemy z zajęciami dwa razy w tygodniu po trzy godziny (w zależności od liczby uczestników).

Wszystkie zajęcia będą dostosowane do wieku dzieci. Odbywać się będą z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz obowiązujących obostrzeń.

Zajęcia w Kids Club Wiskitki będą prowadzone w formie spotkań tematycznych uwzględniając warsztaty kreatywne oraz zajęcia sportowe, taneczne i animacyjne. Klub będzie funkcjonował w środy i czwartki od godz. 16 do 19.

Chcemy by podczas zajęć dzieci rozwijały swoją kreatywność i jednocześnie poprawiały sprawność fizyczną. Wszystko zaaranżowane w przyjaznej im atmosferze i ciekawej tematyce pod okiem doświadczonych instruktorów – mówi burmistrz. – Jesteśmy też otwarci na uwagi i sugestie od naszych mieszkańców by zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem.

jp, UMiG Wiskitki

Zapisy

SP Wiskitki – 46 856 74 14

SP Miedniewice – 46 856 93 24

SP Franciszków – 46 855 32 60

SP Guzów – 46 856 84 20

Kids Club Wiskitki – 784 516 154

Skip to content