Zapisać Niezapisane: #ETNOChallenge

Zapisać Niezapisane to nowy projekt Fundacji KONTRA/BANDA, na który składają się warsztaty #ETNOChallenge oraz Festiwal Stu Sztuk “Kraina Rawki”.

Tygodniowe warsztaty odbędą się na początku wakacji. Od 1 do 7 lipca w świetlicy w Starym Wylezinie uczestnicy podejmą się prawdziwego wyzwania. #ETNOChallenge jest propozycją dla mieszkańców od 7 do 25 roku życia, zamieszkujących obszar LGD “Kraina Rawki”. Jeśli chcesz zmierzyć się z tajemnicami miejsca, w którym mieszkasz to warsztaty są dla Ciebie!

Podczas warsztatów poznasz nowe miejsca oraz odkryjesz zapomniane historie. Wymienisz się opowieściami z innymi uczestnikami oraz mieszkańcami, którzy nie biorą udziału w projekcie. Wspólnie rozwiążemy najbardziej intrygujące zagadki i opiszemy ciekawe, czasami ukryte miejsca. Przygotujemy również coś, co po nas zostanie – co tam się znajdzie i jaki będzie miało tytuł? To będzie zależeć od Ciebie! Podejmij się tego wyzwania i zaskocz sam siebie!

Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie napisz wiadomość na fundacjakontrabanda@gmail.com i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Rekrutacja trwa do 14 czerwca. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Weź udział w #ETNOChallenge!

Organizatorem projektu jest Fundacja KONTRA/BANDA, którą tworzą Dominika Bremer, Justyna Dywańska, Joanna Kędzierska, Anna Olszak, Mateusz Przygodziński i Paula Rudź.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: “Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Zadanie grantowe pn. “Zapisać Niezapisane: warsztaty i wydarzenia skierowane do mieszkańców LGD “Kraina Rawki”” mające na celu promocję obszaru LGD “Kraina Rawki” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Etnochallenge-infografikaost

Skip to content