Złote gody w Gminie Wiskitki

„Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć…

Musicie być mocni miłością, która cierpliwa jest, łaskawa jest…” (Jan Paweł II)

 

Prawdziwość tych słów mogą potwierdzić pary małżeńskie, które w minioną sobotę obchodziły piękny jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

 

Na zaproszenie Pana Franciszka Grzegorza Miastowskiego – Wójta Gminy Wiskitki oraz Pani Wiesławy Zdunek – Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, do Urzędu Gminy przybyło pięć par, które mogą poszczycić się ponad pięćdziesięcioletnim stażem małżeńskim.

Uroczystego wręczenia “Medali za 50-lecie pożycia małżeńskiego” nadanych przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę  dokonał Pan Wójt Gminy.

Nie obyło się bez ciepłych życzeń, bukietów kwiatów, tortu oraz symbolicznej lampki szampana. Szanownym Małżonkom towarzyszyli członkowie rodzin i przyjaciele, którzy wspólnie z nimi świętowali ten piękny jubileusz.

Jubileusz 50-lecia pożycia związku małżeńskiego obchodziły następujące pary:

Julianna i Tadeusz Baczyńscy

Zdzisław i Anna Baran

Stanisław i Marianna Biernaccy

Stanisław i Danuta Staniak

Zenon i Jadwiga Wójciccy

oraz Jolanta i Krzysztof Krawczykowie, którzy nie mogli osobiście wziąć udziału w uroczystości.

Życzymy Szanownym Jubilatom trwania w tej pięknej miłości i wyrażamy głęboki szacunek za pokonanie trudów jakie życie przynosi każdej rodzinie.

Serdecznie zapraszamy wszystkie pary, które obchodzą w tym roku jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego i wyrażają zgodę na zorganizowanie uroczystości w Urzędzie Gminy do kontaktu z Panią Wiesławą Zdunek, tel. 46 854 50 36, e-mail: Wieslawa.Zdunek@wiskitki.pl

Fot. Tadeusz Sułek

Skip to content