ŻTC BIKE RACE w Wiskitkach

8 czerwca odbędzie się wyścig kolarstwa szosowego ŻTC BIKE RACE. To największy cykl dla amatorów w Polsce.

Baza w Wiskitkach przy ul. Kościuszki przed Urzędem Miasta, tam też znajdzie się biuro zawodów, a po ich rozegraniu odbędą się dekoracje najlepszy zawodników. 

Rywalizacja odbędzie się z podziałem na kategorie wiekowe, na rundzie o długości 26 kilometrów. Trasa wystartuje przy ul. Kościuszki. Następnie przez Plac Wolności i w prawo w Guzowską, a następnie Żyrardowską aż do Starych Kozłowic, gdzie w lewo do Nowych Kozłowic. Następnie przez Feliksów do Nowego Drzewicza, gdzie w lewo i przed wiaduktem w prawo – równolegle do wiaduktu. Następnie tak jak prowadzi droga do Oryszew-Osada, gdzie skręt w lewo i w lewo do Cyganki. Tuż przed światłami z „50” skręt w lewo i po dojechaniu do początku podjazdu pod wiadukt, skręt w prawo i przejazd tunelem pod “50”. Po przejechaniu tunelu od razu w prawo i dojazd do głównej, w którą w lewo.  Z głównej drogi skręt w lewo na Starowiskitki i przejazd wiaduktem nad A2. Jedziemy ulicą Wesołą i skręcamy w lewo w Tęczową, którą dojeżdżamy do głównej (Dworkowej). W Dworkową skręt w lewo i zaraz powtórnie w lewo jeszcze przed przejazdem pod “50”. Dojazd do wiaduktu, którym przejeżdżamy nad “50” na drugą stronę i po pokonaniu wiaduktu skręt w prawo we Wspólną. Następnie po dojechaniu do głównej (Cegielnia) skręt w lewo i na rondzie powtórnie w lewo w Kościuszki, na której META.

Zobacz trasę wyścigu

Organizatorem ŻTC BIKE RACE 2024 jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl

Skip to content