Zwyciężyliśmy “Grunt na medal” 2018!

Z ogromną przyjemnością informujemy, ze Gmina Wiskitki otrzymała tytuł ZWYCIĘZCY VIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „GRUNT NA MEDAL 2018”!! 

Teren przy ul. Błońskiej o pow. 9,99 ha przez kapitułę konkursu został uznany za najlepiej przygotowany pod inwestycje produkcyjne w województwie mazowieckim!! 

Konkurs organizowany jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Marszałkiem Województwa Łódzkiego oraz Regionalnymi Centrami Obsługi Przedsiębiorcy.

Gmina Wiskitki zgłosiła do konkursu działkę 122/8 o pow. 9,9946 ha położoną przy ul. Błońskiej stanowiącą tereny usługowo-produkcyjne.

Przygotowaniem dokumentacji do konkursu oraz koordynacją prac na każdym jego etapie zajmowała się Aleksandra Czuba – Inspektor ds. gospodarki gruntami, która wspólnie z Rafałem Miturą – Wójtem Gminy Wiskitki wzięła udział w uroczystej konferencji podczas której prezes PAIH Tomasz Pisula, wspólnie z marszałkami województw i kierownictwem COI wręczył nagrody 16 laureatom „Gruntu na Medal”, reprezentujących każde z województw.

Dzięki wygranej, Gmina Wiskitki będzie promowana przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A, jako najlepsze miejsce lokalizacji dla inwestycji produkcyjnych, a wyróżniona w konkursie działka będzie rekomendowana w pierwszej kolejności inwestorom zagranicznym. Ponadto Gmina zyskała możliwość używania logo „Grunt na medal” we wszystkich materiałach promocyjnych.

Dla Gminy Wiskitki oznacza to większe szanse na pozyskanie inwestorów a w dalszej perspektywie na rozwój całej Gminy.

small_2018-12-04_GruntNaMedal_0111

small_2018-12-04_GruntNaMedal_0139

small_2018-12-04_GruntNaMedal_0142

 

grunt-1

 

IMG_2961

IMG_2965

IMG_2969

Skip to content